Київ через негоду на вихідні закриє в’їзд вантажівок: понеділок може стати вихідним

Київ через негоду на вихідні закриє в’їзд вантажівок: понеділок може стати вихідним

Фото: УНІАН

Міська влада переконливо просить киян під час негоди не користуватися особистим авто та, за можливості, надавати перевагу громадському транспорту.

Сьогодні, 16 березня, від 19:00 і до понеділка 19 березня, у зв’язку із складними погодними умовами вводиться режим обмеження в’їзду великовагового та великовантажного транспорту до столиці.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає прес-служба відомства.

Так, режим обмеження в’їзду передбачає, що відповідні служби оперативно прийматимуть рішення про заборону або дозвіл на проїзд вантажівок в місто, виходячи з погодних умов. За словами першого заступника голови КМДА, це дасть змогу уникнути блокування руху на дорогах і перешкоджання роботі снігоприбиральної техніки.

«Режим обмеження діятиме до окремого розпорядження, враховуючи погодні умови та ситуацію на дорогах. Усі профільні комунальні служби міста приведено до максимальної готовності для прибирання снігу. Крім того, міська влада звернулася до Міноборони та МВС з проханням у разі необхідності (за зверненням районних адміністрацій) залучати спецтехніку та особовий склад до прибирання автомобільних доріг, тротуарів, переходів тощо», - йдеться у повідомленні.

Також столична влада закликає водіїв не паркувати автомобілі на узбіччях доріг і в заборонених для цього місцях. Автомобілі, що заважатимуть розчищати дороги від снігу, будуть переміщені евакуаторами.

Також міська влада переконливо просить киян під час негоди не користуватися особистим авто та, за можливості, надавати перевагу громадському транспорту, особливо для поїздок у центральну частину міста.

Микола Поворозник зазначив, що в разі значного погіршення погодних умов міська влада рекомендуватиме оголосити понеділок, 19 березня, вихідним днем. Першочергово це стосуватиметься дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Про що буде повідомлено окремо.

На Україну насуваються морози та сильні снігопади

На Україну насуваються морози та сильні снігопади

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація