Киянка здала в оренду квартиру і отримала замість грошей 40 котів і песика

Дата публікації
Перегляди
8767
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Киянка здала в оренду квартиру і отримала замість грошей 40 котів і песика

Жінка каже, що планує судитися з винаймачкою житла.

Жителька столиці покинула в орендованій однокімнатній квартирі кількадесят хатніх улюбленців. Нині всіх тварин віддали на перетримку волонтерам, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Уже без фекалій і мух – нині 11 із 40 врятованих котиків усе ще ховаються від людей. Тетяна – власниця квартири, у якій жила горе-орендаторка. Каже, востаннє ще в чистому помешканні була навесні, бачила лише 5 котів і просила віддати їх у притулок. Натомість отримала неоплачені борги за квартиру, а згодом і геть утратила зв’язок із мешканкою. "Щось із людиною сталося, не знаю", - каже власниця житла.

40 котів і собаку покинула мешканка столиці в орендованій однокімнатній квартирі

40 котів і собаку покинула мешканка столиці в орендованій однокімнатній квартирі

Зайти до квартири вирішила сама, а те, що побачила, її ошелешило: "У мене був ступор, тому що всі ці коти кинулися на мене і кричать усі". Разом із волонтерами розпочали справжню рятувальну операцію та з’ясували, що в хаті, окрім десятків котів, був іще й песик – Дружок. Усі як, під трафарет – худі, зморені, виснажені, з величезними наляканими очима. У власних екскрементах тварини сиділи місяцями, а між тим плодили нових кошенят. "Найбільше було фекалій. Ми не побачили миски, корм, лише два лотки. Але коти були живими. А це означає, що хтось їх годував, як мінімум", - каже співзасновниця благодійного фонду "Кото-ярмарок" Євгенія Драч.

Тварин після огляду ветеринарів віддали на перетримку киянам. 15 з них нині живуть у власниці квартири. Жінка демонструє наслідки покинутого котячого царства: "Я не те, що зла. Я навіть не знаю, яке слово дібрати". Власниця котів Ольга присутня у фейсбуці – там її світлини ще з чистої квартири. Орендаторка переконує, що тварин покинула не вона. Поговорити власниці квартири вдалося з хлопцем колишньої мешканки – той просив вирішити все полюбовно, без сварок. "Я кажу: давайте мені гроші за ось це все, за ремонт – і все буде добре", - розповіла Тетяна. І якщо мирно дійти згоди не вдасться, вимагатиме відшкодування вже через суд.

Раніше на Рівненщині чоловік знайшов на одному обійсті мертвого хаскі, покаліченого алабая і ще з десяток собак та котів без їжі та води. Зоозахисники кинулися рятувати тварин.

Кореспондент ТСН Олена Гущик

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8767
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація