Киянка пробігла марафон навколо власного будинку, аби допомогти медикам

Киянка пробігла марафон навколо власного будинку, аби допомогти медикам

Киянка пробігла марафон навколо власного будинку, аби допомогти медикам

Тетяна Гриньова збирає мільйон гривень на захисні халати медикам.

Киянка Тетяна Гриньова вирішила пробігти класичну марафонську дистанцію у 42 кілометри довкола свого заміського будинку, йдеться у ТСН.12:00.

Всі масові забіги на довгі дистанції скасували по всьому світу, але винахідливість охочих не полишати улюблене хобі не знає меж. Тетяна стартувала близько 9-ї ранку. Для Тетяни, яка не є професійною бігункою, за останні 12 місяців це вже 12-й забіг на марафонські дистанції. До цього вона вже бігала в Києві, Амстердамі, Тель-Авіві, Нью-Йорку.

Як розповіла дівчина, на цей марафон надихнули її такі ж одиночні забіги людей різного віку в багатьох куточках світу.

Тетяна це робить не задля розваги. Її забіг має благодійну мету - зібрати мільйон гривень і передати їх на придбання захисних костюмів для українських медиків, які зараз борються з коронавірусом. Станом на 14:20 марафон завершено.

Кореспондент "Сніданку з 1+1" Петро Кузик

Марафон довкола хати: киянка вирішила пробігти 42 кілометри на своєму подвір'ї

Марафон довкола хати: киянка вирішила пробігти 42 кілометри на своєму подвір'ї

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Наступна публікація