Киянка розшукує свого метиса ретривера Нюню, який не схотів жити з новими господарями і втік

Киянка розшукує свого метиса ретривера Нюню, який не схотів жити з новими господарями і втік

Фото: ТСН

Собака також шукає дорогу додому, але несподівано зник.

У Києві розшукують собаку - метиса ретривера. Він загубився, однак шукає дорогу до власної оселі. Небайдужі повідомили його господарці, що бачили його неподалік дому. А це - за 10 кілометрів від того місця, де пес загубився. Виходить, не знаючи міста, він таки вийшов на слід. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Щодня метис ретривера Нюня зустрічав Надію коло під'їзду. Вони познайомилися, коли Надія переїхала до київської новобудови. Нюня та ще зо два десятки собак просто гуляли поруч із будинками. Надії стало їх шкода, тож почала собак годувати, облаштувала їм буди та шукала житло.

Знайти дім для Нюні довго не вдавалося, бо пес завеликий. До себе Надія теж забрати не могла. Намагалась, але собаці стало тісно в однокімнатній квартирі. Тож два роки він жив у буді, аж поки не знайшлися люди, готові його забрати до себе. Проте Нюня не захотів із ними жити і  втік.

Тепер Надія з півторарічним сином на руках шукає песика, жінка розклеїла оголошення та попросила в соцмережах допомоги. "Мені потрібно знайти мого друга. Я за нього відповідальна. Я два роки з ним, я його зрадити не можу", – каже вона.

Нюня теж шукає свою улюблену господарку. Не знаючи міста і ніколи не бувши в інших районах, він пройшов із десяток кілометрів і майже знайшов рідний дім – перехожі надсилали Надії фото. Та коли до дому залишалося трохи більше двох кілометрів, слід Нюні загубився.

У пса пошкоджені лапи. Надія стурбована, чи зможе він продовжити пошуки. Тож просить небайдужих допомоги.

"Якщо ви побачите нашого Нюню, наберіть мене. Я приїду упродовж півгодини. За ним потрібно просто слідувати, йти, або затримати їжею", – каже Надія Астахова.

Надія сподівається, що їй пощастить повернути Нюню. І обіцяє більше ніколи не віддавати його в чужі руки.

Кореспондент ТСН Інна Власова

У Києві розшукують метиса ретривера Нюню

У Києві розшукують метиса ретривера Нюню

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація