Киянину, який помер з підозрою на коронавірус, двічі відмовили у госпіталізації

Дата публікації
Перегляди
82к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Киянину, який помер з підозрою на коронавірус, двічі відмовили у госпіталізації

Фото: Фото з відкритих джерел

Чоловіка забрала до лікарня після наполягань дружини лише третя швидка.

У Києві чоловіка, який помер 6 квітня і в якого підозрюють коронавірус, тривалий час не хотіли госпіталізувати: дві швидкі відмовили.

Про це в Іnstagram написала його дружина Валерія В'юшина. 

"Три швидкі - і жодна з них не діагностувала, зокрема й приватна, і навіть не намагалася. П'ять днів температура 40 градусів. Кашель просто дикий, який не припинявся. Остання швидка посилено намагалася нам відмовити в госпіталізації, мовляв, ще посидьте три дня і пийте противірусне", - написала вона.

Лише після наполягань дружини хворого таки забрали до лікарні. Там у нього діагностували двосторонню пневмонію, стан - між важким і середнім. 

Як повідомлялося, Кирилу В'юшину було лише 30 років. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Двухсторонняя пневмония, реанимация, лежит под аппаратами. ⠀ Вот такой вердикт на сегодняшний день. Три скорые и ни одна не диагностировала, частная в том числе, и даже не постаралась!! Пять дней температура 40! Кашель просто дикий, не переставая! И последняя скорая усиленно пыталась нам отказать в госпитализации, мол ещё посидите три дня и пейте противовирусное!!!!! ⠀ Мы настояли и нас забрали, думаете ему сбили температуру перед тем как заставить спуститься пройти и сесть в карету скорой? Нет! Он еле дошёл. А теперь лежит и ему запретили двигаться! Нас привезли в четвёртую больницу и начали обследовать. Я знала, что рентген может не показать полную картину и настояла на КТ. И все, там жесть ребята. Двухстороння жёсткая пневмония. Состояние между средним и тяжелым. Слава Богу, что мы не послушали скорую, а приехали! ⠀ Качают его в реанимации вторые сутки, я пишу и рыдаю. Спасибо врачам, что так следят за ним, спасибо @ninaradzievskaya что сказала куда обратиться. Нон-стопом делают процедуры Искренне надеюсь, что все обойдётся. Сделали тест на коронавирус, отрицательный. Весь персонал безумно внимательный и это мне даёт силы не скиснуть окончательно. ⠀ Общалась с главврачом, она контролирует состояние каждого пациента. Поэтому остаётся надеятся на то, что он сильный и справится! ⠀ Но скажите пожалуйста, как за пять дней у здорового молодого мужика могла развиться вот такая пневмония и ни одна скорая даже не заподозрила или просто не хотела разбираться???? ⠀ Поэтому, если у вас даже вторые сутки температура под 40 и кашель, кричите и трубите!!

Допис, поширений Жесткий Тренер Валерия Вьюшина (@coach_viushina)

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

У київській Олександрівській лікарні помер молодий чоловік, який лікувався від коронавірусу

У київській Олександрівській лікарні помер молодий чоловік, який лікувався від коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
82к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація