Киянину присудили 51 грн штрафу за сина-другокласника, котрий тримав у страху цілу школу

Киянину присудили 51 грн штрафу за сина-другокласника, котрий тримав у страху цілу школу

Фото: ТСН

Батько з визнанням своїх методів виховання хибними категорично не згоден.

У столиці завершився розгляд справи Романа Полонського, котрого звинуватили у неналежному вихованні дитини. Підозрюваного визнано винним і тепер він мусить сплатити штраф у розмірі 51 гривні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На суді чоловік запевняв, що кращого від нього батька бути не може. "Дитину поклали мені на груди після народження, поки мама відходила від анестезії. Дитина, я можу сказати суду, взяла у мене сосок. Не у матері, а у батька", - заявив він. Поведінку сина в школі Полонський пояснював провокаціями інших, від котрих дитина мусила захищатися. "Все відео зрежисоване, немає повних записів – лише ті, де Артур застосовує силу", - переконував батько.

Суд виніс рішення у справі батька 8-річного хлопчика, який тероризував школу

Суд виніс рішення у справі батька 8-річного хлопчика, який тероризував школу

У школі ж кажуть, що понад рік терпіли зухвальства хлопчика, котрий гамселив і дітей, і вчителів. "Після того Артур розвертається і каже: вам усе одно ніхто не повірить, і тато з усіма вами зустрінеться в суді", - переповідають слова 8-річного школяра завуч. І суд пристав на аргументи сторони обвинувачення.

У реабілітаційному центрі, куди забрали Артура після бунту батьків, котрі перестали відпускати дітей на навчання зі страху перед їх неконтрольованим агресивним однокласником, так само кажуть про неналежне виховання. Батько після тривалих умовлянь дав дозвіл на медичний огляд і проведення спеціальної педагогічної комісії, яка має визначити, чи може Артур повернутися до школи. Педагоги сподіваються, що проблемного хлопця ще кілька місяців триматимуть у центрі, де з ним і його батьком працюватимуть психологи, а потім школяреві запропонують індивідуальні заняття. Забирати дитину в тата наразі ніхто наміру не має. Сам Роман категорично не погодився з рішенням суду та пообіцяв його оскаржити.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Повʼязані теми:

Наступна публікація