Киянин знайшов зухвало вкраденого песика через два з половиною роки

Киянин знайшов зухвало вкраденого песика через два з половиною роки

Фото: ТСН

Чоловік не втратив надії та продовжував пошуки.

У столиці два з половиною роки шукали вкраденого собаку породи той-тер'єр і нарешті знайшли. Песик Кофик упізнав свого господаря та тепер не відходить від нього ані на крок, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Професійний мотогонець Олександр разом із маленьким песиком за пазухою проїхав 260 тисяч кілометрів. Але навесні 2015 року під час звичайної поїздки до торгового центру Кофика вкрали. «Автомобіль зробив такий маневр, і людина, котра вийшла, вона просто підняла, посадила в машину, сама пішла, машина поїхала – все технічно було зроблено», - розповів власник собаки. Після цього Олександр почав їздити по всіх місцях, де в Києві продають тварин, моніторити інтернет, розвісив оголошення з обіцянкою винагороди. А головне – не втратив надії та не припинив пошуків.

У Києві власник викраденого той-тер'єра знайшов собаку через більше двох років пошуків

У Києві власник викраденого той-тер'єра знайшов собаку через більше двох років пошуків

Свого улюбленця чоловік знайшов завдяки оголошенню про злучку, видав із себе клієнта з іншим собакою та прийшов за вказаною адресою. «Він на мене дивиться і починає на мене стрибати. Я, звичайно, його беру на руки, і вона каже: такого не може бути. Я закінчую розмову словами: все зрозуміло, до побачення. Ввічливо відсуваю її вбік, відкриваю двері, виходжу», - розповів власник Кофика. Звідки в жінки взявся пес, вона так і не змогла пояснити.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Повʼязані теми:

Наступна публікація