Киянин перетворив маршрути своїх пробіжок на незвичайні зображення тварин на карті міста: фото

Нещодавно Всеволод Севастьянов створив поки наймасштабніший маршрут на карті Києва у вигляді слона.

Киянин Всеволод Севастьянов перетворює маршрути своїх пробіжок на незвичайні зображення на карті міста. Нещодавно він створив поки наймасштабніший маршрут на карті Києва у вигляді слона.

Як розповів автор проєкту в коментарі ТСН.ua, на реалізацію ідеї знадобилося подолати майже 15 км на столичній Русанівці і Березняках.

"З початком карантину стало ясно, що бігові заходи, швидше за все, будуть скасовані або перейдуть в онлайн-формат. Щоб утримувати власну мотивацію до бігу і виникла ідея проекту #CreativeRunDvizh. Ідея полягає в тому - щоб перетворювати бігові маршрути в незвичайні малюнки. Основна мета проєкту полягає в тому, щоб урізноманітнити щоденні рутинні пробіжки і надихнути однодумців на нові спортивні досягнення", - каже автор проєкту.

Біговому хобі автора трохи більше року і за цей час він вже створив понад 20 різних за складністю маршрутів на вулицях Києва. Зараз малюнки центральними вулицями міста стали більш масштабними, наприклад "жираф", "дракон", "ворон" або "динозавр".

Як дізнався ТСН.ua, на створення бігових малюнків Всеволода Севастьянова надихнув американець Ленні Моган, який "намалював" портрет Фріди Кало на вулицях Сан-Франциско.

Першим же малюнком у колекції українського бігуна став "автомобіль", який він пробіг дворами Русанівки.

Нагадаємо, киянин Олександр Таращук має незвичне захоплення — він колекціонує цеглу. І лише ту, що має маркування, завдяки яким він вивчає, хто та коли виготовив цеглину. Інформації чоловік вже назбирав на цілу книгу "Із чого збудований Київ". 

Повʼязані теми:

Наступна публікація