Кияни невдоволені роботою комунальників із розчищення снігу в четвер

Кияни невдоволені роботою комунальників із розчищення снігу в четвер

Фото: ТСН

Люди кажуть, що дороги залишають бажати кращого, як і кількість громадського транспорту на них.

У Києві внаслідок снігопаду чимало людей пересіли з приватних автомобілів на громадський транспорт і лишилися невдоволеними його роботою. На думку опитаних журналістом містян, дороги могли бути розчищені ліпше, а кількість автобусів і тролейбусів на маршрутах мала б врахувати зростання пасажиропотоку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Попри повідомлення інтернет-сервісів про суцільні затори в центрі столиці, насправді ситуація на автошляхах вечором у годину пік не була настільки трагічною. В усі спальні райони можна було реально дістатися – транспорт рухався повільніше, але без довгих зупинок. Натомість затори виникли в пішохідній зоні – на зупинках скупчилися люди, котрі дуже довго чекали на потрібний автобус, тролейбус чи трамвай.

Кияни незадоволені роботою комунальників

Кияни незадоволені роботою комунальників

Саме водії, котрі вирішили з огляду на погоду та рекомендації муніципальної влади, скористатися громадським транспортом, здебільшого й висловлювали своє невдоволення. "Вранці добиралися три години", - твердить одна з киянок. Скористалися ситуацією, за традицією, таксисти, котрі підняли тарифи у два, а то й три рази. І люди ладні були платити ці гроші, аби швидше дістатися на роботу чи додому.

Як уже повідомлялося, зранку 1 березня проїзд дорогами столиці був ускладнений через погодні умови. Тягнучки спостерігалися на всіх в'їздах до Києва. Крім того, важкий проїзд - через усі мости, а найскладніша ситуація з рухом - на мосту Патона в бік центру.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Наступна публікація