Кияни найбільше довіряють Притулі та Кличку - опитування "Рейтингу"

Кияни найбільше довіряють Притулі та Кличку - опитування "Рейтингу"

Фото: УНІАН

Довіру шоумену і меру висловили 35% респондентів.

Рейтинг довіри для жителів Києві серед політиків і громадських діячів очолив шоумен і волонтер Сергій Притула, а також столичний мер Віталій Кличко.

Такі дані соціологічного дослідження групи "Рейтинг", проведеного 12-16 грудня.

Притулі та Кличку довіряють 35% респондентів. Утім, не довіряють шоумену 39% осіб, а мерові – 55%.

Далі у рейтингу довіри опинився журналіст, ексдепутат Київради Дмитро Гордон, довіру якому висловили 32% опитаних, недовіру – 48%. На четвертій позиції колишній мер столиці Олександр Омельченко, якому довіряють 27% киян, а не довіряють – 45%. Решту кандидатів зі списку кияни переважно не знають або оцінюють негативно.

Крім того, 42% опитаних вказали, що задоволені діяльністю Кличка, а не задоволені – 49%. Задоволення роботою Київради висловили 31% респондентів.

До слова, 36% опитаних киян вважають, що справи у місті йдуть у правильному напрямку, 38% – у неправильному, 27% – не визначилися щодо цього питання.

Парки та сквери (70%), стан доріг (45%) та громадський транспорт (30%) – сфери, де кияни відносно частіше побачили покращення за останні п’ять років. Значно погіршилося становище з незаконними забудовами (48%), паркуванням (49%), завантаженістю вулиць і заторами (55%).

В опитуванні взяли участь 1000 респондентів віком від 18 років. Воно проходило методом особистого формалізованого інтерв’ю. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,2%.

Як повідомлялося раніше, від початку листопада рейтинги влади впали: президента України Володимира Зеленського - на 10%, уряду - на 7%, а Верховної Ради - на 9%. Згідно з опитуванням, наприкінці листопада порівняно з початком місяця стало на 10% менше тих, хто схвалює роботу президента (від 64% до 54%), і на 13% зросла частка тих, хто не схвалює його дії (від 23% до 36%). 

Рейтинг Зеленського за три місяці знизився на 12% - опитування КМІС

Рейтинг Зеленського за три місяці знизився на 12% - опитування КМІС

Повʼязані теми:

Наступна публікація