Кияни нарікають на суворі заходи безпеки 8 і 9 травня

Кияни нарікають на суворі заходи безпеки 8 і 9 травня

Фото: ТСН

На меморіали в День пам’яті та примирення в певні години пускали тільки по запрошеннях.

Норми безпеки, встановлені в столичних меморіалах, де збиралися високопосадовці та військові, викликали нарікання частини киян. Люди приходили туди з метою віддати шану загиблим, але охорона не дозволяла пройти на територію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Жителів міста, які просто прогулювалися або несли квіти до пам’ятників, таке ставлення до себе ображало. Особливо дивувалися члени родини одного із героїв війни. "Ми родина героя Радянського Союзу. Ми хочемо пройти, але нам кажуть, що прохід тільки по перепустках. Ну, невже неможна нам пройти і покласти квіти там, де викарбуване його ім’я?", - запитала одна з жінок.

Усіх невдоволених суворим режимом безпеки силовики закликають зрозуміти, що він є виправданим тими обставинами, в яких нині живе країна. Тим, кому не пощастило мати перепустку на територію меморіалу жертвам Другої світової війни, скеровували на Майдан Незалежності, де вже засвітло наготували сотні лампадок, аби запалити їх у "Першу хвилину миру". Прийти на центральну площу Києва можна було будь-кому без жодних запрошень.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Киян обурила заборона відвідати урочисті заходи на честь Дня пам'яті та примирення

Киян обурила заборона відвідати урочисті заходи на честь Дня пам'яті та примирення

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація