Кияни на карантині не ходять до туристичних місць, але облюбували місцеві парки і дитячі майданчики

Кияни на карантині не ходять до туристичних місць, але облюбували місцеві парки і дитячі майданчики

Фото: УНІАН

Люди масово нехтують заборонами і продовжують виходити на прогулянки.

Спорожнілий центр Києва і забиті парки в спальних районах, площі без людей і діти на гойдалках. Жителі відправленої на карантин столиці через поширення коронавірусу залишили на самоті історичні об'єкти, але біля власних будинків поспішають гуляти та займатися спортом, йдеться в ТСН.19.30.

Майдан Незалежності та Хрещатик порожні. Поодинокі машини повертають до реальності - це не фільм про зомбі та апокаліпсис. На Майдані +15, за таких умов тут було б тисячі туристів і киян, але не цього разу. Зараз на кількох центральних вулицях Києва всіх людей можна перерахувати на пальцях однієї руки і навтіь не чутно галасу машин, а лише співи птахів.

Та життя ж вирує у спальних районах. На Оболоні у парку Наталка не за умов карантину було б щонайменше вдесятеро більше людей, але і така кількість ніяк не схожа на карантин.Самокати, велосипеди, ролики і просто бігуни. Кожен знаходить собі виправдання. «Свіжим повітрям дихаємо», - каже одна з відпочивальниць.

Спорожнілий центр і забиті людьми парки в спальних районах: як виглядає Київ під час карантину

Спорожнілий центр і забиті людьми парки в спальних районах: як виглядає Київ під час карантину

Діти не мають гратися разом і тим більше торкатися поверхнь, але батьків це не лякає.  Трирічний Данилко на Контрактовій площі єдиний малюк. «Зовсім незвично, некомфортно, сину також. Шукає собі забавки самостійно», - каже мама хлопчика.

Випадкові перехожі констатують, що такий Київ незвичний: «Сумно. Я сама майже не виходжу здому, сьогодні перший раз вирішила пробігти, але в магазин», - каже дівчина.

В якийсь момент здається, що тут, на Контрактовій площі панує суцільна безнадія, але ситуацію виправляє київський театр. Він своїм написом нагадує, що карантин обов'язково закінчиться і все буде добре.

Повʼязані теми:

Наступна публікація