Киянам з двох районів міста не радять використовувати воду з крану найближчі дві доби

Киянам з двох районів міста не радять використовувати воду з крану найближчі дві доби

Фото: pixabay.com

Через промивку труб вода буде непридатна для вживання.

Жителі Оболонського і Деснянського районів Києва матимуть у своїх кранах небезпечну воду через планове профілактичне промивання мереж. Водою не рекомендується митися і використовувати для приготування їжі.

Про це повідомляє пресслужба «Київводоканалу».

В Оболонському районі промивку проводитимуть в ніч з 20 на 21 серпня (з 23:00 до 6:00), а в Деснянському - в ніч з 21 на 22 серпня (з 23:40 до 5:50).

В Оболонському районі в зону робіт потраплять мережі на вулицях: Озерна, Героїв Дніпра, Богатирська, Тимошенко, Героїв Сталінграда, Прирічна, Північна, Зої Гайдай, Йорданська, Архипенко, Малиновського, Приозерна, Оболонський проспект, 22в.

У Деснянському районі це вулиці: Закревського (від вулиці Сабурова до Драйзера).

"Після завершення профілактичних заходів, перед застосуванням, воду з крана потрібно спустити. Якщо візуально вода прозора і не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно", - йдеться в повідомлені.

Промивання - це обов'язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода, зокрема в резервуарах, не застоювалася і не погіршувалася її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.

Вода з нечистотами тече з кранів у Коцюбинському, що на Київщині

Вода з нечистотами тече з кранів у Коцюбинському, що на Київщині

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Скандал навколо Труби
Наступна публікація