Киянам пояснили, коли і як відновиться зарахування дітей до шкіл і садочків

Киянам пояснили, коли і як відновиться зарахування дітей до шкіл і садочків

Фото: УНІАН

Подати документи можна буде онлайн.

У Києві в 2020 році документи для зарахування дітей до садочків і перших класів у школах можна буде подати дистанційно. Надіслати повний пакет паперів батьки зможуть вже від 1 червня. 

Про це розповів мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу 26 травня.

Водночас, Кличко наголосив, що для вступу до перших класів середньоосвітніх навчальних закладів потрібно подати оригінали всіх необхідних документів. Зокрема, це документ, який підтверджує місце проживання майбутнього школяра, медична довідка, свідоцтво про народження дитини та заява батьків.

"Розсилку запрошень до садочків, згідно з поданими заявками та електронною чергою, Департамент освіти поновить від 1 червня. І від цієї дати батьки можуть подати документи в електронному вигляді. А для вступу в перші класи шкіл треба подати оригінали необхідних документів. Їх прийматимуть у школах від 1 червня до 1 вересня", - пояснив Віталій Кличко.

Нагадаємо, від 1 червня в столиці почнуть відновлювати роботу дитячі садки. У них дітям мають вимірювати температуру кожні чотири години та забезпечити для них безпечну дистанцію. Наприклад, за словами в.о. міністра освіти Любомира Мандзій, під час прийому їжі вони сидітимуть за столом по двоє осіб по діагоналі, а не чотири, як це було раніше.  

Графік виходу Києва з карантину читайте на ТСН.ua за цим посиланням. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація