Киян здивував аномально червоний місяць: науковець пояснив причину

Киян здивував аномально червоний місяць: науковець пояснив причину

У Києві помітили незвичайний місяць

Товстий шар атмосфери краще пропускає червоний колір.

Кияни спостерігають в небі над столицею аномально червоний Місяць. Мешканці міста активно діляться фотографіями незвичного супутника Землі в соціальних мережах. Одні пишуть, що це черговий недобрий знак, а інші, навпаки, впевнені, що це просто красиве природне явище.

Науковці зазначають, що нічого дивного чи аномального не сталося – просто повний Місяць. Його добре видно, оскільки на небі практично немає хмар. Наприклад, Сонце поблизу горизонту також червоне, але це нікого не дивує.

"Місяць поблизу горизонту завжди червоний. Тому що поблизу горизонту товщий шар атмосфери. Атмосфера більше поглинає фіолетовий, синій та зелений кольори, а краще пропускає - червоний", - пояснив сайту ТСН.ua Анатолій Казанцев, старший науковий співробітник астрономічної обсерваторії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У Києві помітили незвичайний місяць
У Києві помітили незвичайний Місяць / Фото: із соцмереж

Нагадаємо, мешканці кількох районів Києва помітили яскраву веселку. Жителі лівобережної частини столиці, зокрема, Дніпровського району, виклали в соцмережі фото й відео веселки особливої краси.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація