Киян попередили про останній день, коли можна обміняти старі зелені жетони метро на нові сині

Киян попередили про останній день, коли можна обміняти старі зелені жетони метро на нові сині

Фото: УНІАН

Вартість проїзду в столичному метрополітені вже півтора місяця становить 5 гривень.

Відзавтра, 1 вересня, у Київському метрополітені вже не будуть обмінювати старі зелені жетони на нові сині. Це потрібно встигнути зробити сьогодні до 19:00.

Пункти обміну старих жетонів на нові діють лише на чотирьох станціях метро - "Майдан Незалежності", "Політехнічний інститут", "Дарниця" та "Дорогожичі". Про це заявила речник "Київського метрополітену" Наталія Макагон у коментарі "112 Україна".

"Жетони обмінюються або пропорційно, або з доплатою. Наприклад, якщо у вас 5 зелених жетонів, то ви отримуєте 4 синіх, або якщо у вас 1 зелений жетон, то потрібно буде доплатити 1 грн. Завтра в обігу будуть тільки сині жетони. В принципі ми жетон виводимо з обороту. Більшість наших пасажирів уже користуються картками", - заявила Макогон.

Станом на сьогодні пасажири столичної підземки вже обміняли понад 100 тисяч жетонів.

Нагадаємо, від 15 липня вартість проїзду в метро зросла на одну гривню – до 5 грн. Метрополітен поступово відмовиться від використання жетонів, уже нині їх обмежено продають у касах. Згодом для поїзди можна буде скористатися спеціальною карткою-проїзним, оплатити банківською карткою безпосередньо на турнікеті чи скористатися одноразовим паперовим квитком з QR-кодом. Скажімо, на станції "Кловська" жетони вже не приймають узагалі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація