Киян попередили про грозу та можливе підтоплення у найближчі години

Киян попередили про грозу та можливе підтоплення у найближчі години

Фото: УНІАН

Непогода триватиме і 27 липня вдень.

У найближчі години у Києві очікується гроза, можливі підтоплення. Про це пізно увечері 26 липня попередила Київська міська державна адміністрація.

"У найближчі дві години з утриманням до кінця ночі, а також 27 липня удень у столиці очікується гроза, можливі підтоплення", - йдеться у повідомленні.

Міська влада нагадала, що у разі посилення вітру потрібно щільно закрити усі вікна будинків, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні.

Якщо ви опинилися на вулиці, то потрібно триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев, а у разі сильного вітру сховатися в найближчому приміщенні або природному укритті.

Також радять уникати перебування поблизу великих дерев, особливо тополь, а також не паркувати поруч із ними свої автівки.

При падінні дерев чи гілок, при травмуванні людей та інших надзвичайних ситуацій потрібно негайно телефонувати за телефонами 101 або 103.

Київ після потопу. Як у столиці долали наслідки потужної зливи

Київ після потопу. Як у столиці долали наслідки потужної зливи

Нагадаємо, у Києві 25 липня пройшла надпотужна злива, яка затопила вулиці міста та підземні переходи. Автомобільний тунель біля метро "Дорогожичі" опинився повністю під водою. Також частково затопило вулиці В’ячеслава Чорновола, Глибочицька, проспект Перемоги, дороги біля Індустріального мосту.

Повʼязані теми:

Наступна публікація