Киплячі двигуни і намотаний на колеса асфальт: як траса Київ-Бориспіль стояла в страшенному заторі

Киплячі двигуни і намотаний на колеса асфальт: як траса Київ-Бориспіль стояла в страшенному заторі

Майже весь день рух однією з найшвидших автомобільних ділянок країни був дуже ускладнений.

У четвер рух у напрямку столичного летовища з Києва був паралізований через аварію. На Бориспільській трасі зіштовхнулися три машини, одна з яких загорілася, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Аварія сталася близько 11:00 ранку і не вплинула на рух від Борисполя до столиці. Натомість у зворотному напрямку автомобільні затори розтягнулися на кілька кілометрів. Проїхати було можна, але дуже повільно – колони машин у кількох смугах рухалися зі швидкістю, якою ходять пішоходи.

На Бориспільській трасі утворився кількакілометровий затор через ДТП

На Бориспільській трасі утворився кількакілометровий затор через ДТП

У неймовірну спеку такого навантаження не витримували ані двигуни, ані асфальт. Журналісти помічали машини з відкритими капотами кожні 50 метрів. Закипали як старі радянські автомобілі, так і сучасні джипи. А вантажні авто колесами зняли свіжі латки автодорівців – асфальт намотувався просто на шини.

Особливо нервовим такий затор видався для людей, що поспішали на літак. Усі постраждалі в ДТП люди були швидко госпіталізовані до лікарень, а от слідчі дії на місці аварії тривали кілька годин. У понад 6-кілометровому заторі Бориспольське шосе простояло майже до 17:00 години дня. Саме в цей час комунальні служби нарешті прибрали наслідки аварії та відкрили трасу для повноцінного руху.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація