Кінологічний центр в Ірпені відвідали Говард Баффет та Річард Бренсон: фото

Очільник Howard G. Buffett Foundation постійно підтримує кінологічну службу, адже сам деякий час працював у поліції США та мав власного собаку, який був його найкращим другом і напарником.

Кінологічний центр в Ірпені під Києвом відвідали філантроп Говард Баффет та світова знаменитість, британський підприємець і засновник корпорації Virgin Group Річард Бренсон.

Кінологи разом зі своїми собаками продемонстрували результати навчань та набуті вміння.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Київської області.

Очільник Howard G. Buffett Foundation постійно підтримує кінологічну службу, адже сам деякий час працював у поліції Сполучених Штатів та мав власного собаку, який і був його найкращим другом і напарником, зазначили в Головному управлінні Нацполіції в Київській області.

"Робота із собакою вкрай важка, але після наполегливих тренувань можна отримати неабиякий результат та вірного помічника. Впевнений, що нюх і вміння унікального захисника неможливо нічим замінити. Тому ефективне виконання функцій саме поліцейськими-кінологами забезпечить вдалу боротьбу зі злочинністю, особливо в умовах війни",- прокоментував Говард Баффет.

Варто зазначити, що нещодавно Фонд Баффета передав поліції Київщини службових собак, які наразі проходять відповідне навчання з пошуку вибухівки, наркотичних засобів та розшуку людей. Також із-за кордону від фундації прибули чотири спецмобілі Toyota Hilux, які призначені для комфортного перевезення чотирилапих копів.

Нагадаємо, в одному з сіл під Києвом розгорнулася сімейна драма, жертвою якої ледь на стало немовля. Врятувати дитину допомогла службова вівчарка на прізвисько Грім.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація