Кількох затриманих за події 9 травня націоналістів із поліції Києва забрали швидкі

Кількох затриманих за події 9 травня націоналістів із поліції Києва забрали швидкі

Учасники акції не розуміють, кому та навіщо потрібна була провокація сутичок.

Із понад трьох десятків затриманих у центрі Києва налічується 25 націоналістів і 6 прихильників Радянського Союзу. Перших карали за хуліганство і непокору, других – за використання забороненої символіки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Майже всіх доставили до Печерського відділка поліції. Там швидко утворився й імпровізований мітинг із націоналістів. Більшість затриманих допитали, склали адміністративні протоколи і відпустили. Одного з учасників затримали, бо поліція зафільмувала момент, коли він кинув димовою шашкою в правоохоронців із вікна офісу ОУН.

У столиці затримали десятки учасників акцій за хуліганство та заборонену символіку

У столиці затримали десятки учасників акцій за хуліганство та заборонену символіку

Першими почали випускати власників радянської символіки. Між ними і мітингувальниками виникали локальні конфлікти. Кілька націоналістів залишили відділок поліції у швидкій допомозі. Вони зазнали травм різної тяжкості під час сутичок. "Мені страшно. Я вам чесно кажу. Пробували з'ясувати, хто побив, поліція при затримані чи як? Це просто жахіття. Що це за свято, що це за пам'ять? І навіщо було не припинити ці провокації", - каже учасниця акції Марина Соченко.

Як уже повідомлялося, день перемоги у столиці відзначився бійками правих сил із учасниками так званого "безсмертного полку" – проросійської акції, яка відбулась у центрі Києва одночасно з Москвою. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація