Карантин вихідного дня у Києві: Рубан назвав порушників

Карантин вихідного дня у Києві: Рубан назвав порушників

Фото: pixabay.com

Якщо порівняти з минулим тижнем, ситуація значно краща, столичний бізнес значно дисциплінованіший.

На цих вихідних бізнес у Києві дотримувався вимог карантину вихідного дня значно краще, аніж тиждень тому.

Водночас деякі заклади 21 та 22 листопада проігнорували правила. Про це повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан у коментарі УНН.

"В цілому можна сказати, що по Києву розвивається соціально відповідальний бізнес, який дотримується профілактичних та протиепідемічних правил. Якщо порівняти з минулим тижнем, ситуація значно краща, і значно дисциплінованіша. Було лише 90 протоколів адміністративних на штрафні санкції щодо суб’єктів господарювання", - сказав Рубан.

За його словами, на вихідних, що минули, у столиці майже всі ресторани не працювали, так само як і фітнес-центри тощо. Кияни дотримувались масочного режиму у громадських місцях.

"Масштабні порушники були… Був ТРЦ "Піраміда", який спочатку прийшов до шахрайських дій щодо роботи магазинів, але в суботу це було припинено. Деякі суб’єкти ресторанного бізнесу – це Villa Riviera, який працює, не зважаючи на все. У результаті винесено адміністративний протокол і підготовлені документи до правоохоронних органів, буде проводитись інспектування. Це – суб’єкт, який спеціально робить все, щоб показати свій негатив до рішень уряду", - розповів голова ГУ Держпродспоживслужби у столиці.

За словами Рубана, мережа "Епіцентр" цього разу налагодила систему видачі замовлень онлайн, ця робота вже налагоджена, вона під контролем і на наступному тижні буде ще кращою.

Він також заявив про виявлені порушення соціальної дистанції у магазинах "Ашан" і невеликих супермаркетах.

"Всі ці заходи контролюються, і ми отримуємо, дякуючи зверненням громадян щодо недотримання карантинних заходів, одразу реагуємо і протягом однієї-двох годин одразу виїжджаємо на місце", - підсумував голова ГУ Держпродспоживслужби у столиці.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я закликало українців користуватися засобами індивідуального захисту, оскільки їхнє масове використання допоможе уникнути повного локдауну.

Тиждень боротьби з коронавірусом: вправи для дихання

Тиждень боротьби з коронавірусом: вправи для дихання

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація