Карантин у Києві: зачинені кінотеатри та переповнені дитячі майданчики

Карантин у Києві: зачинені кінотеатри та переповнені дитячі майданчики

Мер столиці погрожує адміністративною та кримінальною відповідальністю за недотримання режиму.

У розважальній зоні торгівельного центру - жодної дитини. Від сьогодні дитячі розважальні заклади не відкриваються, йдеться у ТСН.16:45.  

У торгівельно-розважальні центри Києва сьогодні навідалися співробітники поліції та Держпродспоживслужби. Вони контролюють, щоб керівники закладів виконували наказ КМДА. Більшість київських кінотеатрів зачинені, але деякі намагалися від ранку працювати з певними обмеженнями. Мер Києва Віталій Кличко погрожує штрафами.

"Тим, хто намагається недотримуватись протиепідеміологічних заходів, хочу нагадати, що їм загрожує адміністративна чи кримінальна відповідальність. адже ідеться про безпеку мешканців міста, про їх здоров'я", - наголошує Кличко.

У Національній опері України скасували всі концерти. Більшість людей гроші за квитки не повертають, бо вистави перенесли на травень.

ТСН перевірила, чи дотримуються карантину столичні кінотеатри

ТСН перевірила, чи дотримуються карантину столичні кінотеатри

Не оминули жорсткі правила карантину і депутатів. На вході до Київської міської державної адміністрації у кожного перевіряють температуру. Поки - всі здорові.

Натомість діти висипали на вулиці, всі майданчики забиті - і це перший видимий результат карантину.

Закриті дитсадки, школи, училища та університети. Обмеження поширюється на масові заходи у понад 200 людей. А для Києва і 60 людей - це вже забагато, таке обмеження встановила столична влада.

У Києві заборонені масові зібрання понад 60 людей: як обмеження виконується в метро

У Києві заборонені масові зібрання понад 60 людей: як обмеження виконується в метро

Тим часом у дирекції метрополітену кажуть, що поїзди і так курсують з максимально щільним графіком, тому зменшити кількість людей у вагонах і на перонах неможливо технічно. Єдине сподівання: у разі збільшення загрози люди частіше залишатимуться вдома.

Дезінфекція відбувається кожні дві години і миття вагонів у три етапи. Київський транспорт – наземний та підземний - перейшов на антивірусний режим. Усе, чого торкаються пасажири, знезаражують.

Дезінфекція і миття спецрозчинами: столичний транспорт перейшов на антивірусний режим

Дезінфекція і миття спецрозчинами: столичний транспорт перейшов на антивірусний режим

Як відомо, мер Києва Віталій Кличко оголосив, що від 12 березня через коронавірус у столиці запроваджують план протиепідемічних заходів та обмежень, що діятимуть попередньо до кінця березня.

На карантин закриваються дитячі садки та школи. Крім того, буде обмежено проведення масових заходів. Це стосується і концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. Наразі у Києві на грип та ОРВІ захворіло: дітей– 9 144 (зростання на 3,9%), дорослих – 5 055 осіб (зростання на 2,1%). До медичних закладів шпиталізовано 267 осіб, із них 207 – діти.

Пізніше, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

В Україні 3 березня зафіксували перший та поки єдиний випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація