Карантин у Києві: у Мережі почали продавати підробки перепусток на транспорт

Карантин у Києві: у Мережі почали продавати підробки перепусток на транспорт

Дата публікації
Перегляди
7955
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Карантин у Києві: у Мережі почали продавати підробки перепусток на транспорт

Фото: КМДА

Скористатись такою підробкою не вийде, адже поліція вимагатиме підтверджень документу.

Від сьогодні проїзд у столичному транспорті – лише за спеціальними перепустками, і все одно платний. До таких дій влада Києва вдалась для запобігання поширення нового коронавірусу, йдеться у ТСН.12:00.

Втім далеко не всі працівники допущених до проїзду підприємств цю перепустку отримали, а на роботу доїхати треба. Сподіваються, що пускатимуть за посвідченнями.

До проїзної категорії потрапили медики, рятувальники, правоохоронці, комунальники, фармацевти, працівники крамниць і стратегічних підприємств.

Від ранку перепустки у транспорті перевіряють правоохоронці. Дехто з розумінням ставиться до того, що перепустку не всі мали змогу отримати, а дехто – категорично не пускає людей в салон.

Оголошення про продаж недійсних квитків

В трамваях, які йдуть щокілька хвилин, працівники поліції та муніципальна варта, разом з кондуктором відмовляють пенсіонерам – їх не підвозитимуть навіть на короткі дистанції.

Хтось перепустку має, а маски – ні. Чоловік пропонував закрити обличчя шапкою, але йому відмовили у проїзді. Та навіть якщо є маска і перепустка, можна не отримати допуск в салон, якщо там вже є максимальна кількість пасажирів.

До столичного громадського транспорту пускають лише за наявності маски та перепустки

До столичного громадського транспорту пускають лише за наявності маски та перепустки

Напередодні у Мережі почали з'являтися оголошення – спеціальні проїзні квитки пропонували придбати за 100 гривень. Але повисіло воно не довго. За номером телефона, який лишав так званий продавець, ніхто не відповідає.

Але навіть якщо дістати такий квиток – скористатися ним навряд вийде, адже на ньому має бути печатка підприємства. Поліцейські прискіпливо перевірять: куди ви прямуєте, а ще, ймовірно, запитають службове посвідчення.

Кореспонденти ТСН Антон Страшко та Наталя Нагорна

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
7955
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація