Карантин у Києві: столичні кінотеатри масово зачиняються. Але не всі

Карантин у Києві: столичні кінотеатри масово зачиняються. Але не всі

Фото: УНІАН

Кілька кінотеатрів продовжують роботу.

Від 12 березня столична влада ухвалила рішення про запровадження у Києві обмежень на масові заходи та карантину в навчальних закладах. Серед них опинилося і заборона на проведення кіносеансів та закриття кінотеатрів.

Увечері 11 березня та вранці 12 березня столичні кінотеатри почали повідомляти про припинення сеансів. Однак не всі – деякі продовжують продавати квитки, а інші намагались знайти спосіб обійти заборону.

Першими про припинення сеансів повідомили у мережі кінотеатрів "Планета Кіно". Там ще 11 березня заявили про закриття та можливість повернення квитків.

"Ми вирішили скасувати сеанси в Києві з завтрашнього дня. Якщо у тебе є квитки, придбані онлайн, їх можна самостійно повернути у додатку або особистому кабінеті на сайті. Гроші повернуться на картку протягом трьох днів", - йдеться на офіційній сторінці у Facebook.

Ми вирішили скасувати сеанси в Києві з завтрашнього дня. Якщо у тебе є квитки, придбані онлайн, їх можна самостійно...

Опубліковано Планета Кіно Середа, 11 березня 2020 р.

Мережа кінотеатрів "Мультиплекс" також припинила продаж квитків на своєму офіційному веб-сайті. У коментарі ТСН.ua там зазначили, що наразі усі кінотеатри закриті до подальшого розпорядження. Згодом це підтвердили і на офіційній Facebook-сторінці.

"Любі відвідувачі, офіційно повідомляємо, що кінотеатри Multiplex у місті Київ зачиняються на карантин з 12 по 31 березня. Не сумуйте, прем'єри почекають, а здоров'я — понад усе! А зараз можете передивитися улюблені фільми під ковдрою дома", - пояснили там.

Любі відвідувачі, офіційно повідомляємо, що кінотеатри Multiplex у місті Київ зачиняються на карантин з 12 по 31...

Опубліковано Multiplex Четвер, 12 березня 2020 р.

Припиняють сеанси і у кінотеатрі "Оскар". Однак станом на 9 ранку 12 березня на офіційному веб-сайті ще можна було придбати квитки, ближче до 11 години сервіс придбання квитків перестав бути доступним, а згодом і з’явилося офіційне повідомлення про припинення роботи.

"Друзі, повідомляємо, що з сьогоднішнього дня (12 березня) кіномережа "Оскар" скасовує всі сеанси у зв’язку із введенням карантину. Дбайте про своє здоров’я та дотримуйтесь правил гігієни у громадських місцях, адже соціальна відповідальність починається з кожного із нас. На жаль, на сайті є технічна помилка, тому сеанси відображаються в розкладі, проте придбання квитків неможливе", - пояснили там.

Друзі, повідомляємо, що з сьогоднішнього дня (12 березня) кіномережа "Оскар" скасовує всі сеанси у зв’язку із введенням...

Опубліковано Мережа кінотеатрів "Оскар" Четвер, 12 березня 2020 р.

Незважаючи на протести кінотеатр "Жовтень" також закривається на карантин. Ще вчора колишня директорка закладу Людмила Горделадзе на своїй сторінці у Facebook активно доводила, що закриття кінотеатрів місцевою владою є незаконним та навіть наводила юридичні докази цього і зазначала, що у суді таку заборону можна буде оскаржити. Однак вранці 12 березня "Жовтень" повідомив про закриття.

"Друзі, у зв`язку з рішенням постійної комісії КМДА по питанням техногенної епідеміологічної безпеки і надзвичайних ситуацій "Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)" ми прийняли рішення закрити кінотеатр "Жовтень" на карантин до 31 березня 2020р", - йдеться у повідомленні на Facebook сторінці.

Друзі,  у зв`язку з рішенням постійної комісії КМДА по питанням техногенної епідеміологічної безпеки і надзвичайних...

Опубліковано Кінотеатр "Жовтень" Четвер, 12 березня 2020 р.

Однак не всі столичні кінотеатри вирішили закриватися, як того вимагає київська влада. Мережа кінотеатрів "Баттерфляй" продовжує працювати без обмежень. Як розповіли у коментарі ТСН.ua сеанси у кінотеатрах 12 березня тривають, а квитки на них можна придбати. На офіційному веб-сайті мережі також працює онлайн-продаж квитків на усі місця та усі сеанси.

Деякі кінотеатри спробували знайти спосіб обійти заборону. Вони ухвалили рішення продавати лише частину квитків у зали, а також запровадити значні відстані між місцями для сидіння. Зокрема, таке рішення спочатку ухвалили у мережі кінотеатрів "Лінія кіно". У коментарі ТСН.ua вранці 12 березня там розповіли, що продають до 60 квитків на один сеанс, а відстань між місцями для сидіння має бути не менше метра. Однак згодом на офіційному веб-сайті мережі придбання квитків стало неможливим, а кінотеатри таки вирішили закрити.

"У зв`язку з рішенням постійної комісії КМДА по питанням техногенної епідеміологічної безпеки і надзвичайних ситуацій "Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)" ‼️ наші кінотеатри у м. Київ та м. Вишневе тимчасово призупиняють свою роботу", - зазначили там.

Шановні відвідувачі! У зв`язку з рішенням постійної комісії КМДА по питанням техногенної епідеміологічної безпеки і...

Опубліковано Лінія Кіно Четвер, 12 березня 2020 р.

Схожий спосіб спочатку намагались застосувати і у кінотеатрах "Сінема сіті". Там вранці 12 березня також можна було придбати квитки на сеанси, які продавались через ряд. Але через деякий час там придбання квитків стало неможливим, а на офіційному сайті підтвердили, що кінотеатри закриваються на карантин.

У комунальному підприємстві "Київкінофільм", якому належать близько 10 столичних кінотеатрів, розповіли у коментарі ТСН.ua, що наразі чекають нараду, на якій буде ухвалено рішення стосовно подальшої роботи. Онлайн-придбання квитків до комунальних кінотеатрів уже недоступне.

Коронавірус в Україні

Коронавірус в Україні

Повʼязані теми:

Наступна публікація