Карантин у Києві. Перевізники столиці попередили пасажирів про масові скасування приміських рейсів

Дата публікації
Перегляди
1670
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Карантин у Києві. Перевізники столиці попередили пасажирів про масові скасування приміських рейсів

Фото: УНІАН

Обмеження будуть діяти щонайменше до 3 квітня.

Київські перевізники скасовують приміські рейси у зв'язку з посиленням карантинних заходів через коронавірусну інфекцію нового типу COVID-19. Згідно з розпорядженням, від 18 березня припиняються всі залізничні, авіа, а також автобусні міжміські та міжобласні пасажирські перевезення.

Про це йдеться на сторінці асоціації "Автоперевізників Київщини" у Facebook.

"Від 18 березня до 3 квітня автоперевізники Київщини зупиняють регулярні та нерегулярному перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні по всій території області", - сказано у повідомленні.

Зокрема, бориспільський АТП "Автосервіс" повідомив про скасування у зазначений період перевезень на понад десяти маршрутах. Рейси скасовані як по Київському району, так і в столиці.

Також від завтра і до 3 квітня підприємство "Надія-2000" не буде здійснювати шість приміських маршрутів. Крім того, про тимчасове припинення сполучення зі столицею пасажирів попередили КП ВМР "Вишгородпастранс".

"Повідомляємо вас, що на виконання доручення президента України від 18.03.2020 року від 12.00 до 03.04.2020 буде припинене перевезення пасажирів за маршрутом "Вишгород-Київ (м. Героїв Дніпра)", - мовиться в повідомленні у Facebook.

КП ВМР «Вишгородпастранс» піклується про життя та здоров‘я своїх пасажирів, проводить санітарну обробку транспортних засобів двічі на день.

Опубликовано КП ВМР "Вишгородпастранс" Вторник, 17 марта 2020 г.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус.

Коронавірус в Україні

Коронавірус в Україні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1670
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація