Капелюх на головній ялинці у Києві замінять на зірку

Дата публікації
Перегляди
38к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Капелюх на головній ялинці у Києві замінять на зірку

Folk Ukraine

У Києві на головній ялинці країни замінять скандальну верхівку у вигляді казкового капелюха.

Українці неоднозначно відреагували на новорічну верхівку ялинки: багатьом ідея здалася недоречною. Користувачі соцмереж дякували за те, що на ялинці капелюх, а не каструля, а також відзначали, що прикраса нагадує розтягнутий гумовий виріб багаторазового використання та капелюх з Хогвартса.

Після таких гучних невдоволень, один з організаторів новорічного свята компанія Folk Ukraine повідомила, що капелюх замінять на зірку перед днем Святого Миколая

"Друзі, не хвилюйтеся, у переддень Святого Миколая зірка змінить чарівний капелюх на головній ялинці!", - зазначила Folk Ukraine.

Висота ялинки - 31 метр. Вона буде підсвічуватися 10 кілометрами гірлянд та вже прикрашена тематичними іграшками, яких понад 1,5 тис. Серед них можна знайти образи білочок, жолудів, шишок, сов, білосніжних зайчиків та пташок.

Президент компанії Ігор Добруцький уточнив, що тематика цьогорічного святкування - казковий ліс. Але через критику і нерозуміння громадськості було прийнято рішення зняти "чаклунський" капелюх.

"На верхівці головної красуні - величезний казковий капелюх, оздоблений теплими вогниками. Це стилістичне доповнення теми чудес. Ми втілили саме таку ідею, щоб найменші відвідувачі та навіть дорослі відчули, що під час новорічних свят казки трапляються і у реальному житті", - акцентували у Folk Ukraine.

Ігор Добруцький

Нагадаємо, що вогні головної ялинки країни увімкнуть, за традицією, 19 грудня. Трансляцію будуть вести наживо онлайн. 

"Зимова країна": новорічне містечко ще офіційно не відкрите, але ельфи вже зустрічають перших гостей

"Зимова країна": новорічне містечко ще офіційно не відкрите, але ельфи вже зустрічають перших гостей

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Новий Рік та Різдво 2021 в Україні: останні новини, поради та статті
Дата публікації
Перегляди
38к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація