Каністри, будівельне сміття та побутові відходи: під Києвом рятували річку Кізку (відео)

Каністри, будівельне сміття та побутові відходи: під Києвом рятували річку Кізку (відео)

Фото: скриншот з відео

Наразі триває досудове розслідування у справі про забруднення річки.

Під Києвом рятували річку Кізку. З неї витягли каністри, будівельне сміття та побутові відходи.

Про це написав мер Бучі Анатолій Федорук у Facebook.

"Так збіглося, що у день довкілля спільними зусиллями рятуємо річку Кізку, навколишню територію від дій людей, яких таким словом навіть важко назвати. Роботи проводилися відповідно до розробленого оперативно-мобілізаційного плану  з очищення русла річки на території Блиставицького старостинського округу із дотриманням карантинних вимог. Разом із значною кількістю каністр прибрали будівельне сміття, тверді побутові відходи", - написав він.

Федорук подякував за спільну роботу Бучанському РУП ГУ НП у Київській області, ДПРЧ-35, МПП "Рада", Українському товариству охорони природи, КП "Бучасервіс" та жителям старостинських округів, працівникам відділів БМР.

"Давайте разом дбати про наш спільний дім, де живемо всі разом! Не вивозьте сміття у лісосмуги, на поля, сортуйте і здавайте на переробку", - зазначив він.

Мер Бучі додав, що наразі триває досудове розслідування у цій справі, про результати якого він обов’язково повідомить.

 

Нагадаємо, у Київській області, під Обуховом, у селі Григорівка виявили сміттєзвалище площею 1 гектар. Територією сміттєзвалища бігають свині та кози, лежать трупи тварин. Після розголосу у ЗМІ зі звалища почали прибирати сміття.

Повʼязані теми:

Наступна публікація