Із України видворили “злодія в законі”

Дата публікації
Перегляди
3556
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Із України видворили “злодія в законі”

Фото: УНІАН

42-річний затриманий - уродженець Грузії, мешкає у Греції, де його «коронували» у 2014 році.

Правоохоронці затримали у Києві “злодія в законі” Гегу Озургетського і видворили з України із забороною в'їзду на три роки.

Про це інформує відділ комунікації поліції Києва.

42-річний затриманий - уродженець Грузії, мешкає у Греції, де його «коронували» у 2014 році. За словами Крищенка, на територію України Озургетинський приїхав у 2017 році до Одеси, згодом перебрався у столицю.

“До речі, паспорт громадянина України йому видали у грудні 2013 року у місті Луганськ, тож ми перевіряємо цю інформацію”, - зауважили правоохоронці.

Громадянин Грузії планував керувати в Україну організовані злочинни та угрупованнями та перерозподілити із кримінальними авторитетами сфери впливу. Уточнюється, що «Гега Озургетський» намагався залучити до протиправної діяльності якомога більше молоді, “аби зберегти та розвивати кримінальні традиції”.

“Нині скасовано його громадянство України та видворено за межі України із забороною в’їзду на три роки”, - підкреслили у столичній поліції.

Нагадаємо, у серпні 2017 року поліція Києва в аеропорту "Бориспіль" затримала російського "злодія в законі" на прізвисько "Пецо". Цей чоловік за "службу в ФСБ" замість 22 років позбавлення волі відбув покарання лише два роки. В аеропорту чоловік пред'явив підроблений паспорт громадянина України. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3556
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація