Із оплесками і зникненням світла: як у Києві відправили за ґрати доґхантера Святогора

Із оплесками і зникненням світла: як у Києві відправили за ґрати доґхантера Святогора

Фото: ТСН

Суд обрав йому міру запобіжного заходу, котрої вимагало обвинувачення.

Шевченківський районний суд столиці визначив запобіжний захід для доґхантера Олексія Святогора. Підозрюваного в убивстві тисяч безпритульних тварин запроторили до СІЗО, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кримінальне провадження проти Святогора відкрили після його виступів у телевізійних шоу та публікацій фото в інтернеті. Слідство вважає, що дії чоловіка підпадають під статтю щодо пропаганди жорстокості. Від ранку під судом зібралися кілька десятків активістів, які вимагали найсуворішого покарання для шкуродера. Люди тримали в руках плакати із зображенням Святогора і тварин, називали його засновником руху доґхантерів і звинувачували останніх у загрозі не лише собакам, а й людям. "Вони небезпечні не тільки для тварин, вони небезпечні для суспільства", - впевнені активісти.

Догхантер Олексій Святогор проведе за ґратами два місяці

Догхантер Олексій Святогор проведе за ґратами два місяці

Судовий розгляд тривав понад сім годин. Спершу процесові перешкодило відключення світла, потім пауза виникла через самовідвід судді. Захист заперечував факти насильства над тваринами, а висловлювання в телеефірах називав правом на свободу слова. "Це нерозумно, неправильно, цинічно, принизливо стверджувати "вбивство" відносно собак. Це те саме, що казати любов стільців чи розум підлоги", - заявив сам Святогор.

У підсумку суд задовольнив клопотання обвинувачення та вирішив тримати підозрюваного під вартою. Арешт встановлено строком на 60 діб. Вердикт суду був схвально сприйнятий активістами, а момент, коли Святогору на руки вдягли кайданки, люди зустріли овацією – радісними вигуками, плесканням у долоні та скандуванням: "Дякуємо".

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Повʼязані теми:

Наступна публікація