Із лускунчиком та гірляндами: у Києві урочисто запалили головну новорічну ялинку країни

Святкові вогні запалили о 19:00.

Традиційно у День святого Миколая, 19 грудня, на Софійській площі у Києві урочисто запалили головну ялинку України. Цьогоріч висота "новорічної красуні" сягає 30 метрів.

Ялинку офіційно засвітили о 19:00.

Прикрасили новорічну ялинку 750 іграшками та трьома кілометрами гірлянд теплих кольорів: червоний, золотий і білий. Новорічне дерево збірне, а його конструкція складається із сосен та ялиці, вирощених у лісах Житомирщини.

Новорічна ялинка оточена чотирма казковими королівствами, де встановили відповідні фотозони. Для киян та гостей міста підготували концерти відомих артистів, народні гуляння й розваги, фудкорти, ярмарки.

Нагадаємо, у центрі Києва відсьогодні розпочалися зміни в маршрутах руху громадського транспорту. Зміни будуть через офіційного відкриття новорічної ялинки, святкування першого Різдва, Нового року й другого Різдва. А в новорічну ніч громадський транспорт буде працювати довше.

Як повідомлялося раніше, на новорічні та різдвяні свята українці відпочиватимуть чотири дні поспіль. У Києві офіційне святкування Нового року на Софійській та Контрактовій площах триватиме від 14 грудня до 19 січня.

У Києві на Софійській площі урочисто запалили головну ялинку України

У Києві на Софійській площі урочисто запалили головну ялинку України

Повʼязані теми:

Наступна публікація