Інспектори з паркування почали евакуацію автомобілів-порушників із вулиць Києва

Інспектори з паркування почали евакуацію автомобілів-порушників із вулиць Києва

Фото: Дмитро Давтян/Facebook

Перші евакуатори виїхали на столичний бульвар Шевченка.

У столиці інспектори з паркування разом із поліцією почали забирати з вулиць машини, які водії залишають на смугах руху громадського транспорту. В четвер це можна було побачити на бульварі Шевченка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У столиці розпочали евакуацію машин, припаркованих у недозволеному місці

У столиці розпочали евакуацію машин, припаркованих у недозволеному місці

Там паркування на смузі руху для автобусів і маршруток – звичайна річ. Саме тому нові інспектори з паркування приїхали. Спочатку вони фотографують неправильно припарковані машини – це доказ. Потім виписують штраф від 250 до 500 гривень. Якщо водій швидко не з’являється, автомобіль їде на штрафмайданчик.

На бульварі одночасно працювали 7 евакуаторів. Поки одні вантажать, інші ходять між машинами і попереджають, що краще переїхати на інше місце, адже стягнення, поїздка машини на штрафмайданчик і хоча б одна ніч там – це майже розкіш. Таке обійдеться у 2,5 тисячі гривень. Водії обурюються, що немає відповідної дорожньої розмітки, але бачать евакуатори і все ж таки їдуть геть. Але, щоби знайти законне місце для паркування в середмісті столиці, треба мати удачу – вільних місць майже ніколи немає.

Нові інспектори почали роботу на дорогах наприкінці минулого тижня. Евакуатори їм на допомогу дали напередодні – після цього робота закипіла. "Ми евакуювали понад 30 машин, дуже вдалий день, дуже продуктивний", - каже начальниця відділу інспекції з паркування Аліна Ярош. Тепер щодня вони обиратимуть якусь вулицю в Києві і будуть прибирати звідти неправильно припарковані машини. Де саме працюватимуть уже завтра – таємниця.

Дві години роботи інспекторів – і бульвар Шевченка, наче хайвей. Але недовго: тільки-но інспектори їдуть, водії зупиняються просто на смузі з величезною літерою "А". І за пів години бульвар знову – суцільна зона для нелегального паркування.

Як повідомлялося, інспектори з паркування з’явилися на столичних вулицях у квітні. Спочатку вони працювали в тестовому режимі та мали повноваження лише попереджати порушників і вести з водіями роз’яснювальну роботу. Потім інспекторів уповноважили виписувати штрафи.

Кореспондентка ТСН Мар’яна Бухан

Повʼязані теми:

Наступна публікація