Іноземець, чия машина провалилась під асфальт у Києві, шукатиме винних

Іноземець, чия машина провалилась під асфальт у Києві, шукатиме винних

Іноземець, чия машина провалилась під асфальт у Києві, шукатиме винних

У машини залишились пошкодження.

Під землю у центрі Києва пішов Mini Cooper. Разом із передньою частиною автівки під бруківкою опинився і каналізаційний люк. Автівка з єврономерами. Власник – іноземець Василь Гроголь, який до Києва приїхав з Чехії, йдеться у ТСН.16:45.

"Капот погнувся, це з видимих, з колесом теж не дуже добре, з того боку фара погнулась", - перераховує пошкодження власник авта.

На підлогу салону звалилася чеська страховка на авто. Однак Вася переймається, чи передбачено у ній відшкодування  збитків, коли машина провалиться під асфальт.

Біля провалля кружляють патрульні. Вони вже перекрили квартал, аби сюди приїхала аварійка. Бо через пошкодження навколишні будинки опинилися без води.

"Ні, це не ДТП. ДТП – це коли під час руху, це скоріш за все пошкодження авта", - пояснює інспектор патрульної поліції Олексій Дюкарев.

Через прорив труби у Києві провалився асфальт з авто

Через прорив труби у Києві провалився асфальт з авто

Як з ями витягують  машину, стежить представник Київводоканалу, саме його трубу прорвало, саме з неї натекло води, вона вимила ґрунт під бруківкою, під яку і пірнуло авто.  Він каже, що є проект перекладки труби, але коли його втілять в життя, не знає. Також не знає, хто дозволив паркуватись в цьому місці. Паркувальники стверджують, всі дозволи є.

Як витягали автомобіль з ями на свій мобільний фіксував власник авто. Це йому порадили робити у поліції. Кажуть, далі це буде як доказ. І всі зрештою служби Васю із Чехії послали до суду.

Німецька машина чеха, просидівши кілька годин у київській ямі, зненацька для всіх завелась. На запитання, що робитиме далі, автовласник відповів: "Боротимусь за справедливість".

Кореспондент ТСН  Інна Боднар

Повʼязані теми:

Наступна публікація