IKEA не подавала документів на початок будівництва в Україні

IKEA не подавала документів на початок будівництва в Україні

Фото: Reuters

Київська влада обіцяє розглянути пакет документів, якщо він надійде.

Представники компанії IKEA не звертались до влади Києва щодо виділення земельної ділянки для будівництва першого в Україні гіпермаркету.

Про це йдеться у відповіді Департаменту земельних ресурсів КМДА на запит ТСН.ua.

"У межах компетенції повідомляємо, що земельні ділянки за компанією IKEA в Києві відповідно до даних міського земельного кадастру не обліковуються", - йдеться у документі.

Відповідно до статті 4 Порядку зацікавлені особи звертаються до Київської міської ради через приймальню Київради з земельних питань із клопотанням про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Також у відповіді на запит йдеться про те, що у клопотанні про надання земельної ділянки у користування або у власність зазначаються цільове призначення ділянки, орієнтовний розмір і місце розташування земельної ділянки. До клопотання додаються документи: графічні матеріали, на яких зазначено бажане місцерозташування та розмір земельної ділянки в масштабі не менше 1:2000; нотаріально посвідчена письмова згода землекористувача на вилучення ділянки; копії правовстановлювальних документів на об’єкти нерухомого майна на ділянці; копії матеріалів технічної інвентаризації об’єкти нерухомого майна, якщо такі є; копії документів, що посвідчують право користування; копії установчих документів, витяг з ЄДР юридичних осіб і копія реєстраційного номера облікової картки; довіреність або її копія.

"У разі надходження клопотання з матеріалами, склад яких відповідає вимогам чинного законодавства Департамент земельних ресурсів виконавчий орган Київської міської ради (КМДА) своєчасно забезпечить їхнє опрацювання в установленому порядку", - зазначили у відповіді.

Раніше віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що IKEA з’явиться на українському ринку до кінця року

Повʼязані теми:

Наступна публікація