Хвиля "мінувань" у столиці. Вибухівку шукають у Києво-Печерській лаврі та Андріївській церкві

Хвиля "мінувань" у столиці. Вибухівку шукають у Києво-Печерській лаврі та Андріївській церкві

Фото: УНІАН

Анонім сказав, що "McDonald's" на Хрещитаку також "замінований".

Анонім повідомив столичній поліції про "замінування" Києво-Печерської лаври, Андріївської церкви та кількох інших храмів.

Про це повідомляють Вартові.Еспресо.

Так, йдеться про "замінування" Києво-Печерської лаври, Андріївської, Покровської, Іллінської церкви та храму Успіння Богородиці Пирогощої.

Також анонім сказав, що заклад швидкого харчування на Хрещатику "McDonald's" теж "замінований".

Як зазначається, за вказаними адресами виїхали слідчо-оперативна група, кінологи, вибухотехніки, рятувальники ДСНС та бригади "швидкої допомоги".

Раніше у Волновасі повідомили про "мінування" виборчої дільниці – людей довелось евакуювати. Фахівці перевірили дільницю, але вибухівки не знайшли. Окрім цього, невідомі повідомили про замінування одеської телекомпанії. Там поліція вибухових пристроїв також не виявила.

В Україні посилили кордони і ввели додаткову охорону дипломатичних посольств

В Україні посилили кордони і ввели додаткову охорону дипломатичних посольств

У день другого туру виборів президента України спецвипуски ТСН виходитимуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а о 19.30 розпочнеться марафон "Вибір країни", який будуть вести одночасно п’ятеро ведучих. О 21.30, коли в ефірі каналу розпочнеться суперфінал "Голосу країни", безперервна трансляція новин триватиме на YouTube-каналі та Facebook-сторінці ТСН. Всередині вокального шоу також заплановано два випуски ТСН, протягом яких глядачам "1+1" повідомлять про найактуальнішу ситуацію на поточний момент, а після завершення проекту, новини повернуться в ефір і триватимуть до першої ночі.

Рівно о 20.00 одразу після закриття виборчих дільниць глядачі ТСН зможуть дізнатися результати ексклюзивного екзит-полу ТСН. Як і у попередньому турі, його на замовлення каналу "1+1" проводитимуть дві авторитетні дослідницькі компанії – Kantar TNS та Info Sapiens. Методом особистого інтерв’ю планується опитати 20 тисяч респондентів, віком від 18 років, на виході з 600 виборчих дільниць по всій території України (окрім спеціальних та закордонних дільниць). Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%. Методологія дослідження розроблялася згідно міжнародних стандартів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні. Під час прямого ефіру 21 квітня ТСН також повідомить результати національного екзит-полу. Новинна служба каналу "1+1" покаже реакції сторін, що перемогли та програли.

Повʼязані теми:

Наступна публікація