Хто, як і чиїм коштом охороняє київські школи: у КМДА дали пояснення

Хто, як і чиїм коштом охороняє київські школи: у КМДА дали пояснення

Фото: ТСН.ua

У столиці впроваджується альтернатива фізичній охороні для кожної школи.

Уже наступної неділі ми будемо голосувати на місцевих виборах. І навіть уже зараз можемо піти й перевірити своє ім'я в списку на виборчій дільниці. І більшість таких - класично - у школах. У які під час пандемії не пускають навіть батьків учнів. Уся ця ситуація ускладнюється ще й тим, що далеко не в кожній школі є охорона.

Чи будуть захищені діти від вірусу та небажаних гостей у школі - у сюжеті "Сніданку".

У Київській міській державній адміністрації пояснили, зараз впроваджується альтернатива фізичній охороні для кожної школи.

"Зараз в експериментальному режимі за критичних ситуацій реагуватиме муніципальна охорона, яка приїде за 5 хвилин після натиснення тривожної кнопки вахтером чи сторожем. До того ж, одна з причин ранніх канікул - аби діти та виборці не перетнулися. До них виборчі комісії мають організувати намети на вулиці", - повідомили у КМДА.

Хто, як і чиїм коштом охороняє київські школи

Хто, як і чиїм коштом охороняє київські школи

Як повідомлялося, Міністерство освіти і науки рекомендує відправити школярів на канікули на півтора тижня раніше -  від 15 до 30 жовтня. Такі додаткові заходи необхідні, щоб  максимально мінімізувати контакти між учасниками освітнього процесу в умовах пандемії. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація