Хрещатик два місяці не перекриватимуть для руху, а в новорічну ніч фунікулер працюватиме цілодобово

Хрещатик два місяці не перекриватимуть для руху, а в новорічну ніч фунікулер працюватиме цілодобово

Ілюстрація / Фото: УНІАН

Такі заходи пов'язані з закриттям руху на дорогах поблизу новорічно-різдвяного містечка.

Від 2 грудня і аж до 31 січня Хрещатиком щосуботи, щонеділі, у святкові та неробочі дні буде дозволено рух транспортних засобів. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Водночас у зв'язку з облаштуванням новорічно-різдвяного містечка вводяться обмеження для руху на сусідніх вулицях.

Від 29 листопада до 31 січня буде обмежено рух вздовж Володимирського проїзду – від будинку № 23 на вулиці Софіївській до Михайлівської площі та на вул.Володимирській – від Рильського провулку до Володимирського проїзду. Водночас міський наземний транспорт працюватиме у звичайному режимі.

Також від 29 листопада до 31 січня заборонять рух всіх видів транспортних засобів вздовж Володимирського проїзду – від вул. Малої Житомирської до Михайлівської площі.

19 грудня з 16:00 до 21:00, з 20:00 31 грудня до 3:00 1 січня, 1 січня з 14:00 до 21:00, 7 січня з 12:00 до 15:00 заборонять рух усіх видів транспортних засобів вздовж Володимирського проїзду, від вул. Софійської до Михайлівської площі, а також на вул. Володимирській, на ділянці від пров. Рильського до Володимирського проїзду.

У роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, які курсують через місце проведення новорічних заходів поблизу Софії, будуть внесені зміни.

Також планується продовжити роботу міського пасажирського транспорту на три години та забезпечити цілодобову роботу фунікулеру в новорічну ніч.

Київ активно готується до новорічних та різдвяних свят

Київ активно готується до новорічних та різдвяних свят

Повʼязані теми:

Наступна публікація