"Хотілося б якогось компромісу": кияни розповіли свої враження про посилення карантинних правил

"Хотілося б якогось компромісу": кияни розповіли свої враження про посилення карантинних правил

"Хотілося б якогось компромісу": кияни розповіли свої враження про посилення карантинних правил

Скріншот із відео

В Україні 897 випадків коронавірусу.

В Україні через стрімке поширення нового коронавірусу COVID-19 уряд посилює карантинні обмеження. Зокрема, робота стадіонів, та дитячих майданчиків під забороною, а перебувати там – порушення. Кияни у сюжеті ТСН 19:30 розповіли, чи готові дотримуватися ще жорсткіших карантинних правил.

Киянка Наталя розмістила на спортивному майданчику свій килимок якнайдалі від людей. І переконана , що вимога Кабміну надягати маску в подібному громадському місці, нісенітниця.

"Маска мене не захистить, тут в радіусі 10 метрів нікого немає", - вважає дівчина.

Ветеран АТО, а тепер вже київський бізнесмен Віталій, активно торкається тренажерів та жердин на стадіоні. І каже, що має рукавиці, а на обличчі – "баф".

Чи готові українці дотримуватися жорсткіших правил карантину, які вводить Кабмін

Чи готові українці дотримуватися жорсткіших правил карантину, які вводить Кабмін

Він командував ротою на шахті Бутівка в гарячі роки і переконує, що до пандемії, як і до війни, занадто швидко звикають і перестають помічати.

Єдине місце, де зранку дотримуються правил, дитячий майданчик. Із дітей лише Микита, який тренується поруч. Хлопчик хвалиться, на дистанційному навчанні почав отримувати кращі оцінки. Але хлопчик нарікає, що має маску, але вона заважає йому.

За новими правилами, з дитиною до 16 років поруч мама. Але жінка каже, що нові правила їй даються важко. Особливо: заборона виходити на вулицю.

Всіх людей старших 60 років мають зобов'язати на період пандемії відсиджуватися вдома. І присутність пенсіонерів на вулиці - це вже порушення. Однак, Павло Степанович теж поки ходить стадіоном та робить вправи.

"Тут у нас зберігається віддаль, є свіже повітря і немає контакту, я беру рукавиці, якщо я чогось торкаюсь. Хотілося б якогось компромісу, але якщо ні, то будемо виконувати", – зазначає чоловік.

Згідно з правилами, перебувати на стадіоні можуть громадяни, які вигулюють песиків, але по одній людині на собаку. І зібрання не більше двох осіб. Дозволяється також перебування у громадських місцях, у разі службової необхідності.

Наталя Нагорна

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація