Хлопця викрадачки немовляти відпустили, бо він нібито не був у змові з дівчиною

Хлопця викрадачки немовляти відпустили, бо він нібито не був у змові з дівчиною

Хлопця викрадачки немовляти відпустили, бо він нібито не був у змові з дівчиною

Для Даяни Шаль прокурори вимагають цілодобового домашнього арешту.

Хлопця Даяни Шаль, яку підозрюють у викрадені дитині з-під дверей дитсадка, сьогодні  відпустили, його до кримінальної відповідальності поки не притягуватимуть, передає кореспондент ТСН.

Він, за тими свідченнями що є наразі, не був у змові з дівчиною і викрадену дитину справді сприйняв за свою.

Тим часом Оболонський суд Києва обирає запобіжний захід самій 20-річній підозрюваній. Обвинувачення проситиме для неї цілодобовий домашній арешт з обов'язковим носінням браслета. До викрадення дитини дівчина, ймовірно, готувалася, але скільки часу - слідчі поки що не можуть сказати. Викрадала дитину вона для себе, щоб видати за власну. Дівчина начебто народила дитину від свого хлопця, а він, нібито, хотів побачити немовля на власні очі.

"Вказану дитину мала видавати за свою, оскільки її дитина померла одразу після пологів. На цей час вказана версія перевіряється, оскільки для встановлення того, чи справді народжувала і який пройшов проміжок часу, необхідна судова експертиза, яка буде призначена після розгляду клопотання сьогодні в суді", - повідомив представник обвинувачення Володимир Вербановський.

Окрім судово-медичної експертизи щодо її ймовірних пологів ,дівчині також призначать психіатричну експертизу.

Нагадаємо, минулої п'ятниці батько немовляти приїхав у садок по старшу доньку, пішов нагору до групи, а молодшу дитину лишив у колясці на першому поверсі. Викрадення зафіксували камери відеоспостереження, дитину знайшли менш ніж за добу неподалік Києва. 20-річних хлопця й дівчину затримали за підозрою у викраденні малолітньої дитини. 

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Повʼязані теми:

Наступна публікація