Хабарі за облаштування парку: у Києві двох міських чиновників викрили на гарячому (фото)

Затримано керівників КП "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" та парку "Голосіївський".

У Києві викрито керівників комунального підприємства "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" та парку "Голосіївський". Вони вимагали хабарі з підприємця за дозвіл на облаштування парку.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

"За даними слідства, керівник КП "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" вимагав та одержав від підприємця неправомірну вигоду за погодження облаштування мотузкового парку на балансових територіях комунального підприємства. Таку "послугу" посадовець оцінив у 4 тис. дол. США", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Своєю чергою посадовець НПП "Голосіївський" вимагав та одержав від цього ж підприємця ще 54 тис. гривень за прискорення укладання договору для здійснення цієї діяльності.

"26 травня 2021 року обох посадовців затримано в порядку ст. 208 КПК України. Керівника КП "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" - під час одержання другої частини неправомірної вигоди у сумі 3 тис. дол. США, а в.о. директора НПП "Голосіївський" - під час одержання усієї суми хабара", - йдеться у повідомленні Київської міської прокуратури.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання їм запобіжних заходів.

Слідчі дії тривають.

Довідково: Комунальне підприємство "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва і підпорядковується Київському комунальному об’єднанні зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" при Управлінні екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської адміністрації).

Нагадаємо, столичний поліцейський за кругленькі хабарі дозволяв підприємцям працювати в карантин.

Повʼязані теми:

Наступна публікація