Хабар за успішне здавання сесії: викрито керівницю відділення одного з інститутів Національної академії внутрішніх справ (фото)

Хабар за успішне здавання сесії: викрито керівницю відділення одного з інститутів Національної академії внутрішніх справ (фото)

Хабар за упішне здавання сесії / Фото: Прокуратура Київської області

Під час слідства задокументовано, що пані полковник поліції отримала 37 200 гривень хабара.

На Київщині викрито керівницю відділення одного з інститутів Національної академії внутрішніх справ на хабарі за успішне здавання сесії.

Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

"За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру підполковнику поліції - керівниці відділення одного з інститутів Національної академії внутрішніх справ за фактом отримання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України)", - йдеться у повідомленні.

За даними слідства, підозрювана вимагала від студентів навчальної групи надати їй так званий благодійний внесок. За це вона обіцяла лояльне ставлення до майбутніх юристів і позитивне оцінювання їхніх навчальних результатів. Також за 400 доларів США посадовиця мала посприяти двом студентам в успішному здаванні сесії.

Під час слідства задокументовано отримання нею 37 200 гривень хабара.

Затримання на хабарі / Фото: Прокуратура Київської області

Освітянку затримано в порядку ст. 208 КПК України під час отримання другої частини обумовленої суми.

Хабар / Фото: Прокуратура Київської області

Заходи з викриття здійснювалися прокурорами Київської обласної прокуратури спільно з оперативними працівниками Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, в Сумах начальника відділу боротьби з хабарями запідозрили в хабарництві.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація