H&M анонсував відкриття другого магазину в Києві

Дата публікації
Перегляди
6148
Поділитись:
WhatsApp
Viber
H&M анонсував відкриття другого магазину в Києві

Фото: Reuters

Його відкриють в одному з ТРЦ на лівому березі столиці.

Генеральний директор бренду H&M в Україні Домінік Фантачіно розповіла, що восени в Києві відкриється другий магазин одягу компанії.

Про це вона розповіла в інтерв’ю Buro 24/7.

"Як ви знаєте, перший (магазин – ред.) відкриється вже завтра, і це великий магазин - майже 3000 квадратних метрів. Наступне відкриття я можу проанонсувати спеціально для вас - другий магазин відкриється в жовтні в Sky Mall. Про інші магазини ми розповімо трохи пізніше, але ми знаємо, що Україна - величезний важливий ринок", - заявила вона.

За її словами, бренд вже розглядає можливості відкриття нових магазинів як в Києві, так і в Одесі або Львові.

Фантачіно також розповіла, що H&M планував вийти на український ринок ще у 2014 році, однак відмовився від цього через нестабільну політичну ситуацію в країні.

"Ми хотіли зайти на український ринок в 2014 році, але нам довелося відкласти це через політичні події і з міркувань безпеки - для нас дуже важлива безпека кожного члена нашої команди", - підкреслила гендиректор.

Наостанок вона розповіла і про коригування цін у магазинах відповідно до ситуації в країні та конкурентності ринку.

"Для нас важливо пропонувати модні речі хорошої якості за конкурентними цінами. Зазвичай, ми ставимо одні й ті ж ціни в усьому світу, проте іноді бувають відмінності, залежно від різного оподаткування, транспортних витрат і, звичайно ж, від курсу валют. Ми уважно моніторимо ціни в Україні, для нас важливо, щоб вони були конкурентоспроможними", - заявила Фантачіно.

Нагадаємо, 18 серпня в Україні відкриється перший магазин всесвітньо відомого бренду H&M. Він буде розташований в ТРЦ Lavina Mall на околиці Києва.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6148
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація