Гуртожиток Могилянки у жахливому стані Актуально

Гуртожиток Києво-Могилянської академії потребує ремонту.

За кілька днів до початку навчального року один із гуртожитків Києво-Могилянської академії знаходиться у жахливому стані через відсутність коштів на ремонт. Про це повідомив у своєму блозі колишній член Національної комісії з регулювання електроенергетики і комунальних послуг Андрій Герус. "Це гуртожиток одного із наших найкращих університетів Києво-Могилянської Академії за два дні до початку навчання. Заселяють по 4 студенти у кімнатах 12-15 м кв. І тут питання не у Могилянці, у інших – схоже", - написав він, надавши фото гуртожитку Могилянки. На фотографіях видно облуплені стіни гуртожитку та страшні батареї опалення, що давно потребують заміни.

Герус обурений: "Це лице країни, у якої немає декілька мільйонів зробити ремонт гуртожитку, де житимуть і вчитимуться сотні і тисячі студентів. Немає декілька мільйонів, щоб провести учнівські олімпіади, де зможуть себе проявити талановиті розумні діти. Немає грошей опалювати взимку навчальні корпуси. Але є 32 млрд грн на Роттердам+ для олігарха, бо там хороші відкати".

Нагадаємо, 23 серпня на засіданні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, прийняла рішення про скасування постанови №289 від 03.03.2017 року "Про затвердження порядку формування прогнозованої гуртової ціни електричної енергії", більш відомого під назвою "Роттердам+". Рішення вступить набере чинності з початком дії нового ринку електроенергії.

Наступна публікація