Гуляла з хлопцем і посміхалася: подробиці загибелі дівчинки, яка впала з балкона 16-го поверху

Гуляла з хлопцем і посміхалася: подробиці загибелі дівчинки, яка впала з балкона 16-го поверху

Фото: pixabay.com

Загибла 15-річна дівчинка жила з бабусею і добре вчилася.

Стали відомі деякі деталі загибелі 15-річної дівчинки, яка впала з загального балкона 16-го поверху будинку, в якому жила. Квартира, у якій мешкала дитина, розташована на п'ятому.

Трагедія сталася 17 лютого у Дарницькому районі Києва на вулиці Архітектора Вербицького, 10.

Як ідеться у програмі "Київ.NewsRoom", дівчинка переїхала до Києва з Чернігова два роки тому і жила з бабусею. За словами сусідів, вона навчалася добре і заняття у школі не пропускала, однак того фатального дня, 17 лютого, на уроки не пішла.

Є свідки, які бачили дівчинку у компанії місцевого хлопчика за кілька годин до її загибелі, діти начебто ходили разом у магазин.

Також відомо, що дівчинка поводилася нормально, коли заходила в будинок. За словами вахтерки, вона навіть посміхалася. Водночас дитина навмисне піднялася на 16-й поверх, хоч і жила на п'ятому.

"Почули, що щось бахнуло і вона (дівчинка) впала сюди, на козирьок. І все. Викликали швидку, викликали поліцію, приїхала швидка. Вже пізно. Вона випала з 16-го поверху. Живуть вони на п'ятому, а туди вона піднялась, залишила свої речі, залишила сумку, телефони і все…", — розповіла голова правління місцевого ЖБК.

Правоохоронці з кіберполіції вже забрали з квартири загиблої персональні гаджети, щоб встановити якісь деталі. З юнаком, якого бачили із загиблою перед падінням з балкона, поспілкуватися поки що не вдалося.

 

Варто зауважити, що це вже не перша подібна трагедія за останній місяць. 

Нагадаємо, 2 лютого на вулиці Михайла Максимовича (Голосіївський район) 13-річна дівчинка впала з балкона 17-го поверху. Дитина загинула на місці. Рідні кажуть, що до самогубства дитини призвела "група смерті" "Синій кит".

А 15 лютого 13-річна дівчинка впала з балкона 14-го поверху. Неповнолітня загинула на місці. Трагедія сталася теж у Дарницькому районі столиці. У поліції кажуть, що це самогубство.  На запитання ТСН.ua, чи не пов'язує поліція смерть дівчинки з суїцидальною онлайн-грою на кшталт "Синій кит", пресофіцер Дарницького управління поліції Києва Євген Ласкін відповів, що про таку гру чув, "але пов'язувати дуже завчасно, бо нині лише триває перевірка фактів". 

Крім того, 28 січня у житловому комплексі "Чайка" 10-річной хлопчик впав з 15-го поверху. Він зайшов на загальний балкон, який доступний всім жителям, зняв взуття, куртку і залишив свій шкільний рюкзак. Про хлопчика відомо, що він з хорошої родини, був лідером класу, добре вчився.

Повʼязані теми:

Наступна публікація