Група копів "кришувала" злочинців на залізничному вокзалі у Києві

Група копів "кришувала" злочинців на залізничному вокзалі у Києві

Фото: Укрзалізниця

Очолював групу підполковник поліції – начальник сектору кримінальної поліції на станції Київ-Пасажирський.

У Києві затримано членів організованої злочинної групи з числа чинних співробітників кримінальної поліції на станції "Київ-Пасажирський", під прикриттям яких професійні крадії вчиняли злочини на території вокзалу.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

Зазначається, що очолював групу підполковник поліції – начальник сектору кримінальної поліції на станції "Київ-Пасажирський".

«До вчинення злочинів останній залучив щонайменше 5 оперативних співробітників кримінальної поліції та декілька груп професійних крадіїв, які сплачували правоохоронцям данину за можливість «працювати» на вокзалі. Крім того, крадії систематично ділились із працівниками поліції викраденим у громадян майном», - йдеться у повідомленні.

Наразі 7 членам організованої групи оголошено про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 5 ст. 185 КК України (строк покарання - до 12 років з конфіскацією майна) та додатково оголошено про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України посадовим особам Національної поліції, що входили до складу організованої злочинної групи.

«В межах вказаного розслідування 25 січня 2018 року слідчими столичної прокуратури спільно з працівниками ДВБ Нацполіції України проведено понад 35 обшуків за місцем проживання фігурантів кримінального провадження та у службових приміщеннях посадових осіб Нацполіції. Також підготовлені клопотання про обрання кожному із членів злочинного угруповання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», - додали у прокуратурі.

Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, раніше на Центральному залізничному вокзалі Києва правоохоронцями було проведено спецоперацію із затримання 5 працівників патрульної служби, які упродовж тривалого часу здійснювали напади на громадян та їх пограбування.

Повʼязані теми:

Наступна публікація