Грубіяном на Bentley за документами виявився відомий київський адвокат

Грубіяном на Bentley за документами виявився відомий київський адвокат

Фото: ТСН

Однак самі він телефоном запевнив, що машину продав за довіреністю.

У Києві водій Bentley примудрився припаркуватися одночасно на двох пішохідних переходах на Подолі, а потім посваритися з копами і показати непристойні жести журналістам. У підсумку він отримав постанову про штраф у 255 гривень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Невеличке журналістське розслідування виявило, що два роки тому водій саме цього авто з номерами АІ8888ІМ влаштував трощу на приватній парковці, а потім попроколював шини в машинах, котрі зачепив. Через власні джерела ТСН з’ясувала, що машина зареєстрована на адвоката Ігоря Паламарчука, йому 35 років, він має власну адвокатську практику і він – рідний брат скандально відомого депутата Києво- Святошинської ради від БПП Олександра Паламарчука. Того самого депутата, що накинувся на школяра прямо у райраді.

Депутат підтвердив, що Ігор Паламарчук – його брат, але чи має його найближчий родич дорогезний Bentley Олександр не знає, тож порадив розпитати про це у самого Ігоря. Журналісти вирушили до офісу адвоката Паламарчука – це приміщення всього за 20 метрів від Святошинського суду. Але власник офісу не на місці, а його телефон не відповідав. Згодом чоловік вийшов на зв’язок через соцмережі та повідомив, що продав машину за довіреністю. Хто сидів за кермом він не знає, але переконує, що міцний і лисий чоловік за кермом – це не він. Проте за законом штраф отримає все одно той, на кого автомобіль зареєстрований

Кореспондент ТСН Дмитро Святненко

ТСН знайшла власника Bentley, водій якого посварився з копами і ледь не наїхав на знімальну групу

ТСН знайшла власника Bentley, водій якого посварився з копами і ледь не наїхав на знімальну групу

Повʼязані теми:

Наступна публікація