Гройсман переконує, що кияни отримають гарячу воду до кінця тижня

Гройсман переконує, що кияни отримають гарячу воду до кінця тижня

Фото: richardson.fr

Ми допоможемо від уряду, щоб це відбулося,- сказав Гройсман.

Уряд допоможе столичній владі до кінця поточного тижня вирішити проблеми щодо забезпечення киян гарячою водою.

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив в ефірі одного з українських телеканалів, - пише Укрінформ.

"Думаю, до кінця тижня ми все зробимо. Ми допоможемо від уряду, щоб це відбулося",- сказав Гройсман.

Гаряча вода в оселях третини киян може з'явитися в середині вересня

Гаряча вода в оселях третини киян може з'явитися в середині вересня

Як повідомляв ТСН.ua на минулому тижні, у Києві десятки житлових будинків включно з лікарнями, дитячими садочками, пансіонатами для літніх людей та інтернатами залишаються без гарячої води. В КМДА повідомили, що станом на 28 вересня гаряче водопостачання залишалося відсутнім у тих районах, які розташовані у зоні обслуговування ТЕЦ-6 та ще 200 котелень і об'єктів теплогенерації. Вони залежать від газопостачання НАК "Нафтогаз". Наразі це Оболонський, Подільській, Святошинський і Деснянський райони столиці. 

Така ситуація виникла через неквапливість Міністерства фінансів, яке мало переказати кошти "Нафтрогазу" для урегулювання питання з гарячим водопостачанням. "Нафтогаз" каже, що готовий укласти договори та пустити газ, одразу, як ці кошти дійдуть до компанії.

Київ залишився без гарячої води через те, що "Нафтогаз" відмовився надавати газ комунальному підприємству "Київтеплоенерго". Саме воно від травня має забезпечувати жителів столиці гарячою водою та опаленням. "Нафтогаз" же, перш ніж давати паливо, хоче знати: хто погасить раніше накопичені борги за газ - близько 5 млрд грн. Практично вся сума - борги споживачів і держбюджету.

В уряді ще у серпні обіцяли допомогти Києву вирішити це питання. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман оголосив, що Кабмін підготує постанову, якою буде виділено 729 мільйонів гривень для теплопостачальних підприємств Києва на погашення заборгованості, що виникла внаслідок різниці у тарифах.

Повʼязані теми:

Наступна публікація