Гройсман пообіцяв повернути Києву гарячу воду

Гройсман пообіцяв повернути Києву гарячу воду

Фото: Reuters

Кабмін підготує постанову, яка допоможе вирішити проблему із гарячим водопостачанням у столиці.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду у середу, 29 серпня, оголосив, що Кабмін підготує постанову, якою буде виділено 729 мільйонів гривень для теплопостачальних підприємств Києва на погашення заборгованості, що виникла внаслідок різниці у тарифах, повідомляє Укрінформ.

"До нас звернулися з проханням вирішити цю проблему. Звісно, наш уряд і я особисто як прем'єр-міністр, підтримуємо місцеве самоврядування. Що стосується гарячої води, я пообіцяв киянам, що ми допоможемо вирішити цю проблему. Я попрацював з колегами по уряду, максимально знайшли можливості, щоб підтримати Київ", - зазначив Гройсман.

До цього мер Києва Віталій Кличко закликав уряд ухвалити рішення, яке дасть змогу завершити процес укладення угоди між Київтеплоенерго та НАК "Нафтогаз України", наголосивши, що в іншому разі своєчасний початок опалювального сезону у столиці опиниться під загрозою.

Він запропонував Кабміну скасувати рішення в редакції, проголосованій 22 серпня, і затвердити окреме рішення з видатками для теплопостачальних підприємств міста Києва на погашення різниці в тарифах в обсязі 729 млн 560 тис. грн для запобігання надзвичайній ситуації в столиці.

У КМДА раніше звинуватили "Нафтогаз" у шантажі та заявили, що місто не буде брати на себе борги "Київенерго". Місто наразі забирає активи "Київенерго", які були в приватних компаніях, до управління Києва. "Нафтогаз" тим часом заявляє про правонаступництво боргів та штрафних санкцій.

Водночас столичні мещканці у соцмережах діляться появою в домівках води іржавого кольору.

У Києві обіцяють включити гарячу воду до 15 вересня – заступник голови КМДА

У Києві обіцяють включити гарячу воду до 15 вересня – заступник голови КМДА

Повʼязані теми:

Наступна публікація