Гройсман доручив КМДА та "Укрзалізниці" модернізувати київську електричку

Гройсман доручив КМДА та "Укрзалізниці" модернізувати київську електричку

Фото: УНІАН

Кияни часто скаржаться на затримки у графіках та низьку пасажиромісткість.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Київській міській державній адміністрації та "Укрзалізниці" спільно оновити та доопрацювати проект міської електрички в столиці.

Про це він заявив під час засідання уряду 13 березня, передає "Інтерфакс".

"Я вважаю, що питання міської електрички - дуже правильний проект, реалізований уже давно в європейських містах. "Укрзалізниця" справді готова до його реалізації, але самостійно цього зробити не зможе. Тому я просив би Віталія Володимировича (Кличка – ред.) спільно з "Укрзалізницею" та Міністерством інфраструктури опрацювати це питання, щоб забезпечити високий рівень мобільності жителів Києва та гостей міста, всіх хто в ньому працює", - підкреслив Гройсман.

Водночас, міністр інфраструктури Володимир Омелян наголосив на важливості пошуку Києвом та "Укрзалізницею" необхідних коштів для реалізації проекту.

Нагадаємо, пасажири міської електрички у Києві постійно скаржаться на її роботу. Зокрема, наприкінці лютого на станції "Троєщина-2" спостерігалося велике скупчення людей. Багато з них не змогли потрапити всередину вагонів, щоб зранку дістатися пункту свого призначення. Найвідчайдушні випробували себе у небезпечній ролі "зачеперів" - люди просто чіплялися за останній вагон.

Міська електричка у "годину пік" проїжджала столичну Троєщину без зупинки

Міська електричка у "годину пік" проїжджала столичну Троєщину без зупинки

Повʼязані теми:

Наступна публікація