Горбатюк розповів, де саме проводять обшуки в Окружному адмінсуді

Горбатюк розповів, де саме проводять обшуки в Окружному адмінсуді

Фото: ТСН.ua

Суддівські кабінети не обшукують.

Слідчі НАБУ проводять обшук виключно в адміністративній частині Окружного суду. Про це повідомив заступник начальника Головного слідчого управління — начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк під час брифінгу.

"Ми давали більше пропозицій щодо проведення обшуку в тих фігурантів, щодо яких ми вважаємо є достатньо даних про оголошення підозри, і ми хотіли отримати додаткові докази, але керівництвом Генеральної прокуратури у інших суддів, які фігурують у цьому провадженні, не були погоджені підписання клопотань про проведення обшуку. Тому обшук проводиться виключно в адміністративній частині суду (канцелярія, автоматичний розподіл, архів тощо). Не у приміщеннях суддів", - заявив він.

Раніше Горбатюк заявив, що судді Окружного адміністративного суду Києва втручались у роботу, зокрема, державних органів влади, що становить національну загрозу.

26 липня співробітники НАБУ проводять обшук в Окружному адмінсуді столиці. У липні журналісти викрили Окружний адмінсуд Києва в обході системи авторозподілу резонансних справ. Окружний суд відомий скандальними рішеннями, які неоднозначно сприймаються у суспільстві. З останніх таких - це скасування перейменуванняпроспектів Бандери і Шухевича, призупинення перейменування УПЦ МПскасуваннянаціоналізації "ПриватБанку".

В Окружному адмінсуді Києва відбувається обшук детективами НАБУ

В Окружному адмінсуді Києва відбувається обшук детективами НАБУ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Скандал навколо Окружного адмінсуду
Наступна публікація