Голу жінку в Києві затримали за неправильний перехід дороги та передали психіатрам

Голу жінку в Києві затримали за неправильний перехід дороги та передали психіатрам

Оголена людина кілька годин розгулювала в самому центрі столиці.

Жінка без одягу розгулювала вдень центром Києва. Її перші світлини почали з'являтись у соціальних мережах о 10:00 ранку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На них оголена жінка рухається Хрещатиком від бульвару Шевченка в бік ЦУМу. Пізніше з'явились її ж фотографії вже ближче до торгового центру, одягу на ній більше не стало. Жінка перейшла вулицю Богдана Хмельницького і рушила в бік київської мерії. Тут її слід губиться.

Жінку, яка оголеною прогулювалась центром міста, доправили до психіатричної лікарні

Жінку, яка оголеною прогулювалась центром міста, доправили до психіатричної лікарні

За годину її зафільмували камери спостереження на площі Перемоги. Якщо порахувати цей маршрут, жінка пройшла майже 4 кілометри і ніхто її не зупинив. Поліція втрутилася лише на площі Перемоги, коли жінка переходила дорогу в недозволеному місці. Копи кажуть, що затримана перебувала в неадекватному стані. Її довелося доправити до психіатричної лікарні.

"Поліцейські зупинили громадянку й одразу ж запропонували їй світловідбивальну жилетку, щоб жінка змогла хоч якось прикрити голе тіло. Також інспектори патрульної поліції дали громадянці напитись води, адже на вулиці було дуже спекотно. Патрульні викликали на місце бригаду швидкої психіатричної допомоги. Лікарі, прибувши на місце, підтвердили здогадки патрульних — жінка потребує негайної психіатричної допомоги й шпиталізували її", - звітують у патрульній поліції Києва.

Повʼязані теми:

Наступна публікація